Přeskočit na hlavní obsah

Máme rádi design. Baví nás tvořit, nabízíme originalitu, výjimečnost a styl. Děláme to, co milujeme. Každý projekt je pro nás výzvou a stává se tak příběhem, který se svými klienty prožíváme.

Jako tvůrci vašich domovů, vždy předkládáme to nejlepší, čeho se nám podařilo dosáhnout. Při navrhování interiéru nám kreativita pomáhá najít vhodná řešení na míru dle vašich potřeb. Těšíme se, až právě vás přesvědčíme, že s designem je radost bydlet.

Sjednejte si schůzku u nás ve studiu   Kontaktujte nás

Galerie showroomu

Přijďte se podívat osobně, rádi Vás poznáme.    Kontakty

Naše realizace

První schůzka

1.

Přibližný půdorys prostoru

Na první schůzku si prosím nachystejte přibližný půdorys Vašeho prostoru, který budeme společně řešit, pomůže nám to k představě o velikosti projektu. Pokud ho nemáte k dispozici, můžete nám jej dodat později nebo přistoupit ke kroku 2 První schůzky.  

2.

Fotografie prostoru

Při prvním jednáním nám hodně pomohou a mohou dočasně zastoupit funkci zpracovaného půdorysu také fotografie Vašeho prostoru. Zde uvidíme aktuální připravenost a probereme možnosti jeho řešení. 

3.

Inspirace

Pokud máte uložené obrázky interiérů a stylů bydlení, které se Vám líbí ze sociálních sítí nebo webových stránek, neváhejte je s sebou na první schůzku také přinést. 

4.

Vaše oblíbené

Pokud nemáte ještě představu o Vašem interiéru, projděte si naše webové stránky a přes funkci srdíčka si vyberte, co se Vám líbí. Pak jen stačí odeslat přes kontaktní formulář Váš výběr nebo nám ho přímo nasdílet.

Oblíbené

Nábytek

Ostatní sortiment

Aktuálně

Akustické panely ALEGRO

  • Novinky

Designový model WAVE

  • Novinky