Profil společnosti

Profil_spolecnosti

HANÁK interiérové studio Smíchov

Máme rádi design. Baví nás tvořit, nabízíme originalitu, výjimečnost a styl. Děláme to, co milujeme. Každý projekt je pro nás výzvou a stává se tak příběhem, který se svými klienty prožíváme.

Jako tvůrci vašich domovů, vždy předkládáme to nejlepší, čeho se nám podařilo dosáhnout. Při navrhování interiéru nám kreativita pomáhá najít vhodná řešení na míru dle vašich potřeb. Těšíme se, až právě vás přesvědčíme, že s designem je radost bydlet.

Poradíme Vám

HANÁK NÁBYTEK je tradiční česká firma s 30letou tradicí, za níž stojí už 4 generace rodiny Hanákových, které se naplno věnovali a věnují výrobě toho nejkvalitnějšího nábytku. Nejde o reklamní slogan, ale o skutečná léta tvrdé práce, dlouhé řady zkušeností a nadšení, se kterým dnešní majitelé, otec a syn Stanislavové Hanáci, a stejně tak zaměstnanci firmy, nábytek vyrábějí a posouvají ho dál a dál, jak v originálním designu, tak především v kvalitě.

Díky vlastnímu vývoji, moderním technologiím, ale i poctivému ručnímu řemeslu, vyrábí firma HANÁK ročně statisíce nábytkových sestav pro zákazníky nejen v Česku, ale po celém světě.

Kromě neobyčejné kvality a vlastního designu je v současnosti jednou z hlavních předností značky tzv. INTERIOR CONCEPT HANÁK, který znamená domov v jedné značce, tedy od jednoho výrobce. Firma HANÁK NÁBYTEK má ojedinělé portfolio, které nemá konkurenci. Nikdo jiný v Česku a pravděpodobně ani v Evropě nevyrábí interiérový nábytek včetně interiérových dveří. V tom je HANÁK naprosto výjimečný.

Exkluzivní kolekce PREMIUM představuje nábytek a dveře v nejkvalitnější povrchové úpravě 7vrstvého laku a ušlechtilých dýh. Kolekce TREND zahrnuje nábytek v dřevodekorech a kvalitních lesklých nebo matných laminátech.

×

Zavoláme Vám

Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se Vám ozveme!