Mobilní návrhář

Naši zkušení projektanti Vás navštíví přímo na místě realizace, kde mohou lépe porozumět reálnému prostředí.

Mobilní návrhář

Mobilní-návrhář_02

Naše Smíchovské studio nabízí ojedinělou službu mobilního návrháře.

Naši zkušení projektanti Vás navštíví přímo na místě realizace, kde mohou lépe porozumět reálnému prostředí.  Základem úspěchu je důležité nepodcenit prvotní rozbor Vašich představ a požadavků, které tak můžeme lépe promítnout  do projektu  vašeho budoucího domova.

Poradíme Vám

Tato služba zahrnuje návštěvu projektanta na dohodnutém místě, kde provede odborné zaměření, které je důležité pro kvalitní zpracování projektu a navrhne časový plán.  V dalším kroku připraví návrhy ve 2D a vizualizaci ve 3D, která v duchu INTERIORCONCEPTU kromě dispozičního řešení prostoru zahrnuje i doporučení materiálu, barevné kombinace  a  celkový vzhled   včetně nejmenších detailů.  Díky dlouholetým zkušenostem tak dokážeme připravit originální kompozici celého interiéru od jednoho výrobce, v jednotném designu a jedné značce zcela na míru, dle přání a potřeb zákazníka.

Velkým přínosem pro zákazníka je zpracování instalačních plánů, které rovněž v rámci  projektu nabízíme a které zajistí bezproblémový průběh prací při samotné realizaci interiéru.

V závislosti na velikosti a složitosti záměru, vzdálenosti a individuálních požadavcích klienta se cena služby pohybuje od 5.000 do 40.000,- Kč včetně DPH 21%. Klient obdrží vždy v tištěné a elektronické podobě 2D nákresy a 3D vizualizace.

 

skicovací-pomůcky_02

Idea

Na základě vámi dodaných podkladů a informací, které od vás získáme, začneme pracovat na návrhu kuchyně nebo interiéru. Poradíme vám s výběrem dekorů, materiálů a barev, které by byly do vašeho interiéru vhodné, a blíže vás seznámíme s novinkami v oblasti spotřebičů, pracovních desek a vnitřního vybavení zásuvek i skříní. Společně pak doladíme vypracovaný návrh.

Poradíme Vám

 

Vizualizace-patra-02

Vizualizace

Pracujeme s nejlepším vizualizačním programem, který vám nabídne reálný pohled na váš budoucí interiér, a to včetně cenové nabídky. Program obsahuje rozsáhlé knihovny s více než 11500 prvky, ze kterých lze vytvořit libovolné sestavy. Zkušení architekti vám mohou vytvořit návrh interiéru v různých materiálech nebo barvách a to včetně cenové kalkulace. To, co si od nás odnesete, bude důvěra v profesionalitu a jistotu správného řešení.

 

hanak_moderni_kuchyne_bila_dub_sv

Realizace

Naši profesionální montážníci patří ke špičce ve svém oboru. Montáž u vás doma probíhá rychle díky strojově klíženým modulům dle přiložených plánů.

Poradíme Vám

Jak taková vizualizace interiéru vypadá?

Navštivte nás

Jsme si jisti, že stačí jedna návštěva, abychom vás přesvědčili, že umíme vyrobit ten nejkvalitnější nábytek, který si váš domov jistě zaslouží. Domluvte si nezávaznou schůzku s naším projektantem. Prohlédněte si vzorový nábytek na studiu a nechejte si zpracovat cenovou nabídku.

Kontakt

×

Zavoláme Vám

Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se Vám ozveme!